mote
Helgens ønskeliste


God helg og god valentinsdag – vi har så vårfølelse i kroppen at det nesten bruser over. Solen skinner, det er fredag og alle hjerter gleder seg. Kanskje skal du ut å spise med kjæresten din i kveld – her er et knippe kule Oslo-barer du kan dra på etter middag. Eller skal du nyte kjærlighetsdagen foran TV-en med en bra serie – da MÅ du se denne! Og ELLEs beste serietips finner du her!
Uansett hvordan din helg kommer til å se ut, nyt den litt ekstra. Det har du fortjent!

Akkurat nå er vi veldig inspirert av den franske influenseren og stylisten Sylvie Mus, hun har alltid så fine og minimalistiske antrekk – kanskje det er slik du skal gå på date ikveld?
Vi har også funnet frem til to beautyfavoritter – en lipgloss som passer perfekt for en date night. Og vi tipser også om vår nye favorittmaskara for øyeblikket.
Helgens ønskeliste

Cardigan fra H&M, kr 299 (annonselenke).

Jeans fra H&M, kr 299 (annonselenke).

Ankelstøvletter fra & Other Stories, kr 1990 (annonselenke).


That Flawless Mascara fra Camilla Pihl Cosmetics, kr 299.

Lip Glow Oil fra Dior, kr 500 (annonselenke).
