mote
Meghan Markle overrasket alle på Balenciagas visning i Paris

Dukket opp på moteshow i Paris.
Et ansikt få hadde ventet å se under moteuka i Paris dukket plutselig opp på Balenciaga-visningen i Paris lørdag kveld. Meghan Markle, hertuginnen av Sussex, gjorde sin debut på Paris Fashion Week – og det med stil.

Iført en elegant, hvit drakt signert Balenciaga, var Meghan tilstede for å se kolleksjonen til husets nye kreative leder, Pierpaolo Piccioli – tidligere kjent for sine ikoniske kreasjoner hos Valentino. Hertuginnen har ved flere anledninger blitt observert i Picciolis design, og de to ble også sett sammen backstage etter showet.
Der oppstod et småpinlig øyeblikk som raskt gikk viralt på TikTok.: Meghan bøyde seg frem for å hilse – og var bare millimeter unna å kysse designeren på nesen.
Meghan Markle bodde på fasjonabelt luksushotell under Paris Fashion Week-oppholdet
Under oppholdet i den franske hovedstaden bodde Meghan på det luksuriøse hotellet Plaza Athénée, kjent for å huse de aller største stjernene under den franske moteuka.

Hertuginnen ble også observert på den trendy restauranten Sugaar i Saint-Germain, iført en elegant svart kjole, også den signert Pierpaolo Piccioli for Balenciaga.

Sugaar ligger i hjertet av Saint-Germain og tilbyr mat inspirert av Baskerland – grenseområdet mellom Nord-Spania og Sørvest-Frankrike. På menyen finner du alt fra ansjos og sardiner til mørt kjøtt og utsøkte viner. Kanskje et sted å besøke neste gang du er i Paris?
Dette er første gang Meghan Markle deltar på Paris Fashion Week som kongelig, men hennes ektemann, prins Harry, glimret med sitt fravær.
Ifølge Daily Mail var Harry hjemme i Los Angeles med parets to barn. Paret har tidligere uttalt at de er opptatt av at minst én av dem alltid er til stede hjemme – for å si god natt til barna.