Kontakt oss

Lurer du på noe? Send oss en mail!

Gjelder det ditt abonnement? Mail: abo@elle.no

Gjelder det annonsering? Mail: johanna@elle.no

Gjelder det elle.no eller våre sosiale kanaler? Mail: julie@elle.no

Gjelder det innhold i magasinet? Mail: marthe@elle.no eller vibeke@elle.no

Besøksadresse:
Støperigata 2
0250

Postadresse:
ELLE
Støperigata 2
0250

Abonnementservice

Epost: abo@elle.no

Annonsering

For informasjon om annonsering i ELLE, kontakt salgs og markedssjef Johanna Bugge:  johanna@elle.no

ELLE teamet

  • Petra Middelthon Sjefredaktør og moteredaktør  
  • Vibeke Ruud Art Director
  • Caroline Skjelbred Style editor og kommersiell redaktør  
  • Johanna Tverfjell Bugge Event- og markedssjef  
  • Nathalie Helgerud Redaksjonell innholdsskaper og influenseransvarlig  nathalie@elle.no
  • Ina Björnberg Selger  ina@elle.no
  • Julie Marlen Engel Jenssen Leirvåg Digitalredaktør  julie@elle.no
  • marthe jakobsen
  • Marthe Jakobsen  Skjønnhetsansvarlig og redaksjonssjef  marthe@elle.no