Kontakt oss

Gjelder det ditt abonnement? Mail: elle@aboservice.no

Gjelder det annonsering? Mail: kaja@elle.no eller jorgen@unitedinfluencers.com

Gjelder det elle.no eller våre sosiale kanaler? Mail: charlotte@elle.no

Gjelder det innhold i magasinet? Mail: petra@elle.no eller vibeke@elle.no

Gjelder det praksisplass? Mail: charlotte@elle.no

Besøksadresse:
Støperigata 2
0250

Postadresse:
ELLE
Støperigata 2
0250

Abonnementservice

Epost: elle@aboservice.no

Annonsering

For informasjon om annonsering i ELLE, kontakt: kaja@elle.no eller jorgen@unitedinfluencers.com

ELLE-teamet

Petra Middelthon Sjefredaktør og moteredaktør  

Vibeke Ruud Art Director

Charlotte Sørvald Skjønnhetsansvarlig og redaksjonssjef  charlotte@elle.no

Caroline Skjelbred Moteredaktør

Caroline Kildebo Journalist og innholdsprodusent  caroline.kildebo@elle.no

Nathalie Helgerud Journalist og innholdsprodusent  nathalie@elle.no

Johanna Tverfjell Bugge Event- og markedssjef 

Kaja Brændengen Konseptutviklingssjef