Kontakt oss

Gjelder det ditt abonnement? Mail: elle@aboservice.no

Gjelder det annonsering? Mail: hansivar@unitedinfluencers.no eller carolin@elle.no

Gjelder det elle.no eller våre sosiale kanaler? Mail: julie@elle.no

Gjelder det innhold i magasinet? Mail: marthe@elle.no eller vibeke@elle.no

Gjelder det praksisplass? Mail: julie@elle.no

Besøksadresse:
Støperigata 2
0250

Postadresse:
ELLE
Støperigata 2
0250

Abonnementservice

Epost: elle@aboservice.no

Annonsering

For informasjon om annonsering i ELLE, kontakt: hansivar@unitedinfluencers.no eller carolin@elle.no.

ELLE-teamet

Petra Middelthon Sjefredaktør og moteredaktør  

Vibeke Ruud Art Director

Julie Marlen Engel Jenssen Leirvåg Digitalredaktør  julie@elle.no

marthe jakobsen

Marthe Jakobsen Skjønnhetsansvarlig og redaksjonssjef  marthe@elle.no

Caroline Kildebo Journalist og innholdsprodusent (Vikar for Nathalie Helgerud) caroline.kildebo@elle.no

Carolin Boström  Kommersielle samarbeid carolin@elle.no

Johanna Tverfjell Bugge Event- og markedssjef  

Caroline Skjelbred Style editor og kommersiell redaktør (I mammapermisjon til våren 2021)  

Nathalie Helgerud Innholdsprodusent (I mammapermisjon til vinteren 2021) nathalie@elle.no